Upisane djece
Odgojno-obrazovnih skupina
Zaposlenih
Zadovoljnih roditelja

Uređenje dječjeg igrališta i hortikulturno uređenje okoliša

Nakon potpisanog Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava u okviru Poziva „Izgradnja, dogradnja, rekonstrukcija i opremanje predškolskih ustanova, drugi Poziv“ čime su osigurana bespovratna sredstva za dogradnju i opremanje dječjeg vrtića, dana 22. ožujka 2024. godine gradonačelnik Ivan Dabo u Zagrebu je potpisao Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava u okviru Poziva za prijavu projekata usmjerenih na poboljšanje materijalnih uvjeta u dječjim vrtićima u 2024. godini.

Zdravstveni odgoj

Povodom Svjetskog dana oralnog zdravlja koji se obilježava 20. ožujka zdravstvena voditeljica je u vrtićnim skupinama održala zdravstveni odgoj na temu „ZDRAVI ZUBI“.

Predstava „Raspjevane priče“

Međunarodni dan kazališta za djecu i mlade počeo se obilježavati od 2001. godine, a od 2012. godine koristi se slogan “Povedite dijete u kazalište”. Povodom tog dana, u srijedu, 20. ožujka 2024. godine, djelatnici dječjeg vrtića Carić su djeci i roditeljima poklonili predstavu „Raspjevane priče“. Autorica navedene predstave je Zvjezdana Čagalj, naša odgojiteljica.

Akcija “Tata posadimo drvo”

U petak, 15. ožujka 2024. godine odgojna skupina „Gaunići“ je povodom Dana očeva organizirala akciju „Tata posadimo drvo“. U ovoj akciji su nam uvelike pomogle Hrvatske šume – Šumarija Novalja, koji su nam donirali sadnice običnog bora i bora pinjola. Osim same donacije, njihovi djelatnici su nam pomogli u akciji sađenja, zajedno u suradnji s DVD-om Novalje koji su bili zaslužni za dopremanje vode. Djelatnici Hrvatskih šuma su nas pri dolasku educirali o načinu sadnje, te nam pokazali na mjesta predviđena za to. No, ovo sve ne bi bilo moguće bez naših očeva, koji su se odazvali u velikom broju i pomogli u ostvarivanju ove akcije.