Obavijest o izboru kandidatkinja temeljem natječaja za zasnivanje radnog odnosa za radno mjesto „Odgojitelj“ (31.08.2021.)

Upravno vijeće Dječjeg vrtića „Carić“ na sjednici održanoj 31. kolovoza 2021. godine je donijelo Odluku da se u radni odnos na neodređeno puno radno vrijeme na radno mjesto odgojitelj temeljem natječaja za zasnivanje radnog odnosa od 20. srpnja 2021. godine prime sljedeće kandidatkinje: Elvira Dabo, Ivona Lulić, Ana Matak na neodređeno puno radno vrijeme i Minea Matošić na određeno puno radno vrijeme. Objavom rezultata natječaja na mrežnim stranicama Dječjeg vrtića „Carić“ smatra se da su sve kandidatkinje obaviještene o rezultatima

Obavijest o izboru kandidatkinja temeljem natječaja za zasnivanje radnog odnosa za radno mjesto „Odgojitelj“ (25.05.2021.)

Upravno vijeće Dječjeg vrtića na sjednici održanoj 25. svibnja 2021. godine je donijelo Odluku da se u radni odnos na neodređeno puno radno vrijeme na radno mjesto odgojitelj predškolske djece temeljem natječaja za zasnivanje radnog odnosa od 10. svibnja 2021.godine prime Tina Kurilić i Ana Lazanja. Objavom rezultata natječaja na mrežnim stranicama dječjeg vrtića smatra se da su svi kandidati obaviješteni o rezultatima natječaja.