Tići

4.5., DAN VATROGASACA

U sklopu obilježavanja Dana vatrogasaca odnosno njihova zaštitnika sv. Florijana, djeca skupina Bubamare, Pčelice, Gaunići i Tići posjetila su DVD Novalja.

U interakciji s vatrogascima djeca su spoznala što učiniti kada vide požar, kako i gdje nastaje

4.5., DAN VATROGASACA

19.03., DAN OČEVA

U ponedjeljak, 19. ožujka  u vrtiću smo obilježili Dan očeva. Ovaj datum je u Hrvatskoj odabran zbog blagdana sv. Josipa, te se na taj dan slavi očinstvo i utjecaj očeva u društvu.

Kako bi osvjestili utjecaj očeva u predškolskom

POZIV NA MAŠKARANU POVORKU 2018.

Dragi roditelji,

U utorak, 13. veljače održati će se maškarana povorka. Okupljanje i raspoređivanje svih maškaranih skupina započinje u 14,00 sati ispred osnovne škole.

Djeca dječjeg vrtića kreću iz vrtića sa svojim odgojiteljicama u 14,00 sati. Poželjno bi