🐠”Ribice” smo mi,pozdrave šaljemo svi!💙

23.4.2020. Noć knjige

U nemogućnosti da zajedno izaberemo najdražu bajku ili priču, osmisli smo način da to napravimo iz udobnosti svoga doma.
Dogovorili smo se da ćemo čitati najdraže bajke.
Priče i bajke važan su dio svakog odrastanja i imaju veliku ulogu u formiranju djetetove osobnosti.

Djeca kroz čitanje oživljavaju svoje najdraže likove, poistovjećuju se s njima i razvijaju maštu.
Na ovaj smo način pokazali kako možemo biti povezani bez obzira na daljinu, uživati birajući najdraže priče i to virtualno podijeliti sa svojim prijateljima.
Djeca skupine Tići & odgojiteljica Anita.❤

🐞 Karantena nije laka, Bubamara  zna to svaka 🐞

22.4. Dan planeta Zemlje

Suočeni socijalnom distancom ovaj smo Dan planeta Zemlje obilježili virtualnom blizinom.
Djeca skupine Tići našeg vrtića sadila su cvijeće, biljke, šetala prirodom svoga otoka i raznim porukama svi zajedno poslali važnu poruku Zemlji.
Mi te volimo!
Vratimo Zemlji osmijeh!
Ostanimo bliski sa Zemljom i čuvajmo ju jer ovo nam je jedini dom kojeg imamo.♥️
Djeca skupine Tići & odgajateljica