Dani kruha dani zahvalnosti za plodove zemlje obilježavaju se svake godine tijekom mjeseca listopada. Kao i prethodnih godina i ove godine smo ih obilježili u našoj skupini.

U utorak 22. listopada 2019.g. održali smo Radionicu s roditeljima. Cilj radionice je druženje djece i roditelja.

Nakon pranja ruku, odijevanja pregača i kuharskih kapa djeca su slušala i gledala upute majki. Zajednički smo mjesili tijesto i motali kiflice. Razvlačili smo tijesto i izradili štrudle. Gotove proizvode odnjeli smo u kuhinju na pečenje i nakon ručka zajedno s roditeljima uživali u slasticama.

Vrijedno oblikujući tijesto razvijali smo finu motoriku, koordinaciju oko – ruka, upoznavali smo se s kulturom ophođenja prema hrani i razvijali tople i pozitivne odnose u skupini.