RAD VRTIĆA

Poštovani roditelji!

objavi „Upute za zbrinjavanje djece u vrtiću“ najavili smo upitnik o potrebama roditelja za zbrinjavanjem djece, počevši od 11. svibnja, a prema čijim će se rezultatima organizirati rad u vrtiću.

Upitnik za roditelje možete ispuniti OVDJE.

Prije donošenja odluke molimo Vas da pažljivo i detaljno proučite upute Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo. O načinu organiziranja dežurnih skupina i rasporedu djece u terminu od 11. do 22. svibnja bit ćete pravovremeno obavješteni.

Mole se roditelji da pošalju upitnik najkasnije do četvrtka, 7. svibnja 2020. godine.

Pedagoška godina 2019./2020. traje do 31. kolovoza 2020.godine te sva djeca koja su upisana u vrtić ostaju i dalje upisana bez obzira na odluku o pohađanju vrtića u terminu od 11. do 22. svibnja.

Roditelji djeteta koje pohađa vrtić predaje Zahtjev za nastavak korištenja usluga vrtića za iduću pedagošku godinu 2020./2021. u istom terminu kada se provode upisi za novu djecu o čemu će sve obavijesti uskoro biti na mrežnim stranicama vrtića.

Potvrde o pohađanju kraćeg programa predškole ćemo roditeljima djece-polaznika programa poslati na kućne adrese.