REZULTATI UPISA

19. lipnja 2020.

Rezultati upisa za pedagošku godinu 2020./2021. se mogu preuzeti na donjem linku.
REZULTATI UPISA

Protiv odluke o upisu podnositelji prijave za upis djeteta imaju pravo prigovora. Rok za podnošenje prigovora je 15 dana od dana objave rezultata upisa. Prigovor se podnosi u pisanom obliku. O prigovoru odlučuje Upravno vijeće dječjeg vrtića.
Prije prijema djeteta u dječji vrtić jedan od roditelja je obvezan obaviti inicijalni razgovor s članom stručnog tima vrtića te dostaviti potvrdu nadležnog liječnika o obavljenom sistematskom zdravstvenom pregledu djeteta.
Roditeljima će se putem e-maila dostaviti sve potrebne obavijesti i pozivi. Dijete ne može početi pohađati dječji vrtić dok se ne ispune sve gore navedene obveze.

NAPOMENA
Roditelji djece koji su podnjeli prijavu za upis djeteta za pedagošku godinu 2020./2021., a čija se djeca nalaze na listi čekanja, primit će se u nove prostore dječjeg vrtića čije se otvorenje planira do kraja kalendarske godine.