Rezultati upisa za pedagošku godinu 2021./2022. se mogu preuzeti na donjem linku.
REZULTATI UPISA

Protiv odluke o upisu podnositelji prijave za upis djeteta imaju pravo prigovora. Rok za podnošenje prigovora je 15 dana od dana objave rezultata upisa. Prigovor se podnosi u pisanom obliku. O prigovoru odlučuje Upravno vijeće dječjeg vrtića.
Ovim putem obavještavamo roditelje koji su podnijeli Zahtjev za upis djece u program predškole (tzv. mala škola) da su sva djeca primljena.
Prije prijema djeteta u vrtić jedan od roditelja je obvezan obaviti, inicijalni razgovor s članom stručnog tima vrtića te dostaviti potvrdu nadležnog liječnika o obavljenom sistematskom zdravstvenom pregledu djeteta.
Roditeljima će se putem elektroničke pošte dostaviti sve potrebne obavijesti i pozivi. Dijete ne može početi pohađati vrtić dok se ne ispune sve gore navedene obveze.