U našem vrtiću djeca su se danima pripremala za dolazak svetog Nikole. Pobrinula su se za uređenje sobe, izrađivala likovne radove, učila nove pjesmice i recitacije, a najvažnije od svega dobro su očistila svoje čizmice. Sveti Nikola je svu djecu nagradio poklonima jer su bila dobra, baš kao što su mu i obećala prošle godine. Djeca su mu ispričala sve što rade u vrtiću i dala mu obećanje da će i dalje biti tako dobra! Pozdravili su ga pjesmom, a sveti Nikola im je obećao da će doći i sljedeće godine.

Glumci iz Kazališta lutaka Zadar u našem su vrtiću održali predstavu „Betlehemska ovčica“. Predstava govori o rođenju malog Isusa, ali ispričana iz perspektive jedne ovčje obitelji. Poznata priča ispričana na malo drugačiji način, vesele božićne pjesme te odlično napravljene lutke, koje su izvrsnim glumačkim izvedbama oživjele na sceni, mališane su na najljepši način pripremile za nadolazeće blagdane.