Naše odgojne skupine Gaunići, Bubamare, Ribice i Tići sudjelovale su na božićnom sajmu koji se održavao od 14. do 20. prosinca u sklopu adventa u Novalji. Božićni sajam je protekao u veseloj blagdanskoj atmosferi. Djeca i roditelji su imali prilike uz simboličnu donaciju kupiti dječje uratke i božićne ukrase koje su djeca vrijedno izrađivala sa svojim odgojiteljicama tijekom čitavog prosinca. Tako su se na štandu mogle naći čestitke, ukrasi za bor te razne maštovite dekoracije koje su zasigurno uljepšale božićne blagdane u svakom domu.
Svoj doprinos dali su i oni najmlađi, naše jaslične skupine. Iako nisu bili na sajmu, oni su marljivo sa svojim odgojiteljicama izrađivali ukrase za prodaju. No, ništa ne bi bilo moguće bez naših roditelja. Zahvaljujući njihovom sudjelovanju u donaciji materijala, ali i izradi samih ukrasa pripremili smo velik broj ukrasa za prodaju te sakupili novce za potrebe vrtića. Zato veliko hvala našim dragim roditeljima na pomoći u izradi božićnih ukrasa i na velikom odazivu i sudjelovanju na božićnom sajmu. Nadamo se da se vidimo i dogodine! Djelić atmosfere donosimo u galeriji ispod 😊