Mjesec prosinac poznat je kao najčarobniji mjesec u godini. Za nas je to i bio. A krenuo je posjetom svetog Nikole koji nas je oduševio darovima. S obzirom na epidemiološke mjere i činjenicu da nismo mogli održati božićne radionice roditelja i djece potrudili smo se da djeci barem djelom približimo božićnu atmosferu i da osjete božićnu čaroliju. Tako smo kroz cijeli mjesec slušali božićne pjesmice, plesali i izrađivali božićne ukrase kao najvrjedniji djedovi patuljci.

Raznim aktivnostima i upotrebom različitih materijala te manipulacijom i/ili modeliranjem (lijepljenjem različitih materijala, korištenjem glittera, oblikovanjem slanog tijesta) poticala se fina motorika šake i prstiju. Poticali smo stvaranje ugodnog i opuštenog ozračja te pozitivnu interakciju i komunikaciju u skupini.

Proslavili smo rođendan naše Karle B. koja je napunila tri godine. Rođendan smo proveli u veseloj atmosferi, pridržavajući se uvjeta koje navode epidemiološke mjere.

Svima želimo sretne i blagoslovljene praznike.✨🎄

Odgojiteljice Ana i Minea. ❤️