Tijekom prosinca naša odgojna skupina Ribice bila je jako aktivna. Vrijeme pripreme za nadolazeće blagdane ispunili smo zajedništvom i radošću kroz raznovrsne aktivnosti koje su djeci bile ponuđene i u kojima su mogli razvijati svoju maštu i kreativnost, njegujući pritom dobre prijateljske odnose.

U suradnji s roditeljima organizirali smo božićnu radionicu – od kuće. Tako su nastali predivni ukrasi za božićni sajam, napravljeni s puno truda i mašte, vrijednim rukama “naših” roditelja i njihove djece. Hvala im na tome.

Također smo ukrašavali panoe, hodnik i našu sobu dnevnog boravka prigodnim ukrasima i likovnim radovima, sijali smo božićnu pšenicu, vozili se vlakićem “Tomica”, susreli djeda božićnjaka, prodavali naše ukrase na božićnom sajmu…

Odgojiteljice: Karmen Šuljić – Supić i Marina Tončić