U našoj odgojnog skupini Pužići trudili smo se da naša djeca osjete duh blagdana i da im bude ugodno kao u obiteljskom okruženju.

Kroz cijeli mjesec prosinac nije nam nedostajalo iznenađenja i zabave. Posjetio nas je sveti Nikola. Njegovim dolaskom djeca su bila malo uplašena ali su se razveselila njegovim darovima.

Na blagdan svete Lucije svako je dijete posadilo svoju pšenicu. Svakodnevno smo je je zalijevali kako bi svatko svoju pšenicu ponio kući na Badnjak.

Radili smo ukrase, učili rezati škaricama, razlikovati boje. Zajedno smo izradili adventski vijenac i svaki petak palili novu svjećicu. Čitali smo božićne priče, pjevali božićne pjesme, a mjesec prosinac se približio kraju.

Odgojiteljice Jelena i Ana Maria od srca žele svim roditeljima i djeci, sretan i blagoslovljen Božić i Novu 2022. godinu, da je provedemo svi zajedno u smijehu i veselju! 😊