U utorak, 1. ožujka 2022. godine u Dječjem vrtiću Carić održana je predstava Dječje čarobne scene pod nazivom „Idemo u zoološki vrt“ u izvedbi klauna Čupka. Glumac, autor i redatelj ove predstave bio je Zdravko Valentin. Predstavi su prisustvovala djeca svih vrtićnih skupina koja su oduševljeno pratila svaki Čupkov pokret i trik, veselo pljeskala i pjevala uz njegove pjesme. Na šaljiv način uveo je djecu u svijet mašte i čarolije i izvrsno komunicirao s njima tijekom predstave. Posebno su se veselili poznatim pjesmama koje su zapjevali zajedno s njim uz pratnju harmonike.
Na kraju ove vesele i zanimljive predstave Čupko je razveselio djecu poklonivši svakome novi CD s prigodnim dječjim pjesmicama.