U srijedu, 13. travnja 2022. godine u Dječjem vrtiću Carić održan je edukativan lutkarski mjuzikl pod nazivom „Slon bon ton“. Autor priče i songova ovog mjuzikla je Duško Mucalo iz umjetničke organizacije Studio Suncokret. Priča govori  o Slonu koji nije znao ništa o  bon  tonu. Vragolasti Majmun i brižna Žirafa upoznali su ga s osnovnim pojmovima lijepog ponašanja: pozdravljanje, ”tri čarobne riječi”, ponašanje za stolom, u trgovačkom centru, na rođendanu kod Mede, u stanu Slona itd. Mjuzikl su pratila djeca svih vrtićnih skupina. Uz brojne raspjevane Mucalove songove i lutke Jakova Gavrana, Slon je svladao sve elemente lijepog ponašanja, a to sve pridonosi usvajanju najosnovnijih elemenata lijepog ponašanja kod djece.