☀️Polako smo zakoračili u mjesec lipanj, mjesec u kojem dani postaju topliji, a kalendarski nam stiže najdraže godišnje doba.

🌿6. lipnja obilježili smo Svjetski dan okoliša presadivši cvijeće koje smo prethodno posijali i pomno se brinuli o njemu, bili nježni, zalijevali biljke te pratili kako rastu i žive.

🌊8. lipnja obilježava se Svjetski dan oceana s ciljem podizanja svijesti o vrlo važnoj ulozi koju oceani imaju u našem svakodnevnom životu. Ovo je dan kada zajedno slavimo ljepotu i bogatstvo naših mora i oceana. Na Svjetski dan oceana “Pčelice” su se likovno izražavale, razvijale kreativnost, istraživale razne likovne materijale kroz izrađivanje i ukrašavanje malih papirnatih brodova, papirnatih školjki, riba i izradu velikog koćara.

Želimo svima ugodno i toplo ljeto!🏖

Odgojiteljice: Petra Antunović i Ana-Marija Cimperman