Uz svečanu dodjelu diploma i prigodne poklone naši predškolci oprostili su se od dječjeg vrtića te se nadamo da će im vrijeme provedeno u Cariću ostati u nezaboravnom sjećanju. Smijeha, veselja i dobrog raspoloženja nije nedostajalo.

Draga djeco i roditelji, želimo vam zahvaliti na svakoj suradnji, osmjehu, lijepoj riječi i podršci. Želimo vam svima zajedno puno sreće u budućem, uzbudljivom razdoblju vaših života  s nadom da će se naši mali maturanti s radošću sjećati vrtićkih dana i svojih odgojiteljica.

Dragi Gaunići, Ribice i Tići  nadamo se da smo da smo vas uspjeli pripremiti za nove izazove koji su pred vama i učvrstiti temelje za nove stranice vašeg putovanja. Zahvaljujemo svima koji su podržali naše predškolce i od srca im želimo puno uspjeha u školskim danima!

Vaše odgojiteljice: Marina, Karmen, Katica, Elvira i Anita