Stigao nam je lipanj i svakim danom sve smo bliže ljetu🏝🌼🍨🏖☀️🌡!!

Ovog sunčanog mjeseca obilježili smo Svjetski dan oceana 🌊💧 podsjetili smo djecu koliko nam je more bitno, koliko nam ono treba značiti u životu i kako bi ga trebali čuvati. Pročitali smo Malu morsku priču, autora Petra Tomljanovića 🐚🐟. Izradili smo školjkice i ukrasili ih po želji s ukrasnim pijeskom, garderobu su nam krasile i ribice koje smo izradili od kartonskih tanjurića i obojali temperama 🐠🐟🐠🐟.

Leptirići su obilježili i Svjetski dan zaštite okoliša 🍃🌱🚮♻️💦. Bili smo vrijedni i odlučili malo počistiti naše igralište od otpada kojeg nam je donio vjetar. Nakon radne akcije obojali smo bojanku o razvrstavanju otpada, bojali smo kamion koji odvozi otpad, curicu koja zalijeva cvijeće, dečka koji sprema bio-otpad i druge sličice 🌺🌿🌳.

Svjetski dan glazbe 🎶🎼🎸🥁 obilježili smo uz rođendansko slavlje curice M.R. 👑🎵🎷. Pjevali smo i plesali cijeli dan😊🎉🎀!!

Odgojiteljice: Katarina Bošnjaković i Anita Škulić