Odgojiteljica pripravnica – Elvira Dabo održala je svoju treću oglednu aktivnost na temu „More i morske životinje“. Odabrana tema bila je djeci bliska s obzirom na mjesto u kojem se nalazimo. Djeca su bila vrlo zainteresirana, istraživala su ponuđene poticaje i sudjelovala u osmišljenim aktivnostima u svim centrima sobe dnevnog boravka.

Najviše radosti i oduševljenja izazvalo je čišćenje ribe- orade. Nakon što su očistili ribu djeca su je odnijela u našu kuhinju kako bi je djelatnici kuhinje spremili za ručak.

Cilj provedenih aktivnosti je bio omogućiti djeci obogaćivanje znanja o ljetu, obilježjima mora i životinjskom svijetu u moru.

Odgojiteljica, pripravnica: Elvira Dabo

Odgojiteljica, mentorica: Anita Badurina-Tomić

Ogledno predavanje su pratile:

Ravnateljica: Sandra Karavanić

Psihologinja: Marija Lisica