U ponedjeljak, 24. listopada 2022. godine u Dječjem vrtiću Carić održan je edukativan lutkarski mjuzikl pod nazivom „Pingvin u Hrvatskoj“. Autor priče i songova ovog mjuzikla je Duško Mucalo iz umjetničke organizacije Studio Suncokret. Pingvin u Hrvatskoj priča je o ljepotama Hrvatske ispričana kroz slučajni posjet jednog pingvina lijepoj našoj domovini. Preko Dalmacije i tisuću otoka, Plitvičkih jezera, planina i nizina, Istre, Gorskog kotara, Zagreba, Zagorja i Slavonije, pingvin se susreće s novim prijateljima: psom dalmatincem, ličkim medom, orlom, istarskom kozom, vjevericom Zagi i konjem lipicancem. Svatko od njih pokazuje mu dio ljepota Hrvatske i kao pravi domaćini gostoljubivo mu pomažu u svim zgodama i nezgodama koje mu se događaju za vrijeme boravka u Lijepoj našoj. Lutkarski mjuzikl oduševljeno su pratila sva djeca vrtićnih skupina.