Draga djeco, poštovani roditelji,
Centar za kulturu Grada Novalje poklanja djeci Dječjeg vrtića „Carić“ kazališnu predstavu „Vrlo gladna gusjenica“ koju izvodi Kazalište lutaka Zadar. Predstava je namijenjena svoj djeci u dječjem vrtiću, a ona će se održati u četvrtak, 8. prosinca 2022. godine u 15:30 sati u našoj sportskoj dvorani.

Predstava „Vrlo gladna gusjenica“ nastala je prema istoimenoj slikovnici Erica Carle, a namijenjena je najmlađoj publici koja se možda prvi puta susreće s kazalištem, kao i već iskusnim malim kazališnim gledateljima. Kroz svijet odrastanja i otkrivanja okoline, najmlađu publiku uči se raznolikosti i povjerenju u proces koji sa sobom donosi uspone i padove, kruške i jabuke, ponedjeljke i petke. Priroda nam otkriva svoje tajne, a mi putujemo, promatramo, osluškujemo, osjećamo i rastemo.

Dječji vrtić „Carić“

četvrtak, 8.12.2022.

15:30 h