PROSINAC – jedan od najradosnijih mjeseci u godini! To je mjesec pun veselja, zajedništva, iščekivanja jednog od najomiljenijih blagdana u godini -> Božića 👼🕯️🎄💖!

Početak prosinca je, a već vlada blagdanska atmosfera prožeta pjesmom, smijehom i kreativnim aktivnostima. Najdraže pjesmice koje smo slušali i pjevali su: “Sveti Niko svijetom šeta” i “Zvončići”, ali i još mnoštvo prigodnih pjesama za ovo predblagdansko vrijeme.

6. prosinca smo uz pjesmu i veselje dočekali Svetog Nikolu koji nas je razveselio poklonima 🎁💕 Izrađivali smo čizmice za Svetog Nikolu i pričali priču “DAN SVETOG NIKOLE” gdje smo upoznali Svetog Nikolu i prije nego nam je stigao u dječji vrtić 🤍🍬🍭🎶.

9.12. proslavili smo 3. rođendan našeg prijatelja Jana, pozvali smo na proslavu i djecu iz skupine “Pčelice”.  Pojeli smo tortu, igrali igre s balonima i uz pjesmu i ples, rođendan je prošao IZVRSNO🥳🎂🎉🎈!!

Odgojiteljice: Katarina Bošnjaković i Anita Škulić