🎅🌲Prosinac je jedan od najradosnijih mjeseci u godini. To je mjesec veselja, zajedništva te iščekivanja Božića. Sve naše aktivnosti u prosincu bile su usmjerene pripremi za nadolazeće blagdane. Posjetio nas je Sv. Nikola🎅, za Sv. Luciju posijali smo pšenicu🌾, otvorili smo Božićni advent “Bajka od drva i vune”🐑, zajedno s našim roditeljima izradili smo ukrase za božićni sajam🦌.

Izrađivale su se čestitke, razni ukrasi, likovni radovi i ukrašavale čizmice. Istraživali smo razne materijale te ukrašavali našu sobu dnevnog boravka i zajedničke prostorije dječjeg vrtića. Svakodnevno smo igrali razne božićne igre, a sve to pratili su veseli zvuci božićnih pjesama.

U našoj grupi, a i cijelom dječjem vrtiću osjetili smo zajedništvo, veselje i pravi božićni duh🌲💌🎅.

❤️🌲Sretan Božić i Novu Godinu🌲❤️

žele Vam odgojiteljice Minea i Ana!