Pozivaju se roditelji djece školskih obveznika (djeca koja će do 31. ožujka 2023. godine navršiti šest godina) s područja Grada Novalje, koji nisu obuhvaćeni redovitim vrtićkim programom da se jave u Dječji vrtić „Carić“ radi prijave djece u program predškole. To se odnosi na one roditelje koji se nisu javili na redovne upise u svibnju 2022. godine.

Zahtjev za upis djece u program predškole možete preuzeti u dječjem vrtiću ili ovdje:

UPIS DJECE U PROGRAM PREDŠKOLE (zahtjev se podnosi isključivo za djecu rođenu u periodu od 1. travnja 2016. do 31. ožujka 2017.)

Roditelji koji su se prijavili na redovne upise dobit će sve potrebne informacije putem elektroničke pošte.

Pohađanje predškole je besplatno, te će se odvijati od 1. veljače do 31. svibnja 2023. godine. Zahtjevi za upis s potrebnom dokumentacijom se predaju u papirnatom obliku (zatvoren i kuvertiran) stručnom suradniku pedagogu u dječjem vrtiću.