Dječji vrtić “Carić” uključio se u UNICEF-ov projekt Škole za Afriku – za bolju budućnost djece Afrike, pomoć u izgradnji škole i prikupljanju sredstva za djecu Etiopije.

“Etiopija je zemlja Afrike u kojoj kontinuirano raste broj djece koja zbog oružanih sukoba, vremenskih katastrofa i širenja bolesti ne mogu ostvariti svoja prava.”

Kroz aktivnosti o Africi, djeci smo pokušali približiti život djece i ljudi u Africi. Upoznavali smo se s biljnim i životinjskim svijetom Afrike 🍍🍌 🐘🦒🐒🦁. Putem likovnih aktivnosti izrađivali smo životinje, dalekozore i nastambe, također smo izrađivali zvečke od različitih prirodnih materijala🌴.

Pozivamo vas da se pridružite stvaranju obrazovnih mogućnosti za najranjiviju djecu Etiopije 🙏🏽🤎.

Odgojiteljice: Minea Matošić, Milica Levačić