Dječji vrtić „Carić“ razveselio male pacijente KBC Sestre milosrdnice

18.12.2023.

Dječji vrtić „Carić“ Novalja ove je godine 17. studenog obilježio Svjetski dan prijevremeno rođene djece na način da su djeca slikala radove na platnu u ljubičastim dječjim motivima i izradila božićne ukrase sa svojim odgojiteljicama. Želja nam je bila za vrijeme božićnih blagdana razveseliti pacijentice i djecu, te osoblje Klinike za ženske bolesti i porodništvo KBC Sestre milosrdnice.

U petak, 15. prosinca 2023. godine, ravnateljica i stručni tim dječjeg vrtića posjetili su Kliniku za ženske bolesti i porodništvo KBC Sestre milosrdnice. Tom prigodom, poklonili smo im dječje likovne radove i božićne ukrase. Nadamo se da će naša gesta obradovati djecu i roditelje te im uljepšati boravak u bolnici. Veliko hvala glavnoj sestri Blaženki Sumpor i liječnici Loriti Mihovilović Prajz koje su nas srdačno primile i preuzele darove.