Čarobni prosinac 🎄✨🎋🎁🎅🏻

Prosinac nam je, kako se to od njega i očekuje, ove godine donio mnoštvo druženja, aktivnosti i prilika za primanje i davanje poklona.

Početkom mjeseca dočekali smo svetog Nikolu za kojeg su djeca marljivo pripremala priredbu, a on im je zahvalio uz poklone. Na zajedničkoj radionici s roditeljima izradili su se razni šareni ukrasi koje su djeca nekoliko dana kasnije prodavala na Božićnom sajmu.  Između svete Lucije i Božića svakodnevno smo brinuli o posijanoj pšenici. S odgojiteljicom u vjeri Ivankom Peranić djeca su kroz tjedne palila svijeće na adventskom vijencu.

Priprema za Božić događala se i kroz svakodnevnu izradu ukrasa i čestitki u likovnom centru, a djeca su, osim u njemu, najviše boravila i u istraživačkom centru (igre s umjetnim snijegom, pincetama i neoblikovanim materijalom iz prirode) te u uvijek zanimljivom centru gradnje.

„Bubamare“ su se darivale i međusobno. Svatko je izvukao papirić s imenom prijatelja te za njega osmislio i pripremio poklon.

Odgojiteljice: Ana i Patricija