Prosinac

Početak prosinca odgojna skupina Gaunićiprovela je u aktivnostima iščekivanja Svetog Nikole. Razgovarali smo,čitalipriče, učili pjesmice i recitacije te imali puno likovnih aktivnosti. Uz doček Svetog Nikole,imali smo i priredbu te proslavu 25. rođendana dječjegvrtića. Napravili smo božićnu radionicu za djecu i roditelje na kojoj smo izrađivali dekoracije koje smo prodavali na sajmu(u sklopu projekta Škole za Afriku). Svetu Luciju obilježili smo sadnjom pšenice. Veselile su nas i šetnješumom, osobito posjet maloj farmi u kampu Straško.Tijekom prosinca nastavili smo s radom na projektu NMK,obrađujući slikovnicu „Uhvatio sam gnoma“ (prepričavanjem,razgovorom,radnim listićima, likovnim radovima te izradom zajedničkog likovnog rada).

Odgojiteljice: Katica i Jelena