Dječji vrtić „Carić“ otvorio prvi područni objekt u Zubovićima

7.2.2024.

U srijedu, 7. veljače 2024. godine u 12:30 sati službeno je otvoren područni objekt Dječjeg vrtića „Carić“ u Zubovićima. Svečanom otvorenju prisustvovao je gradonačelnik Ivan Dabo.

Uz predstavnike gradskih službi, otvorenju je prisustvovao i predsjednik Mjesnog odbora Zubovići, zaposlenici dječjeg vrtića i roditelji s djecom.

Ravnateljica dječjeg vrtića se zahvalila osnivaču koji je prepoznao i podržao potrebu za uključivanjem djece u rani i predškolski odgoj i velečasnom Stipi Mustapiću, župniku, koji je podržao ovaj projekt.

Župa Bezgrešnog začeća Blažene Djevice Marije, Župni ured Barbat, dala je na korištenje nekretninu u svrhu prenamjene za potrebe dječjeg vrtića.

Prostor novog dječjeg vrtića, djecu i djelatnike blagoslovio je don Stipe Mustapić. Nakon blagoslova uslijedilo je svečano rezanje vrpce s balonima koju su prerezali gradonačelnik Ivan Dabo, ravnateljica Dječjeg vrtića „Carić“ Sandra Karavanić te najmlađi polaznik novotvorene jaslične skupine „Loptice“.

Djeci i roditeljima želimo toplu dobrodošlicu, a novim prijateljima što bržu i bezbolniju prilagodbu!