Siječanj u Gaunićima

Potaknuti zimskim vremenskim prilikama, djeca iz naše odgojne skupine s veseljem su otkrivala zimu kao godišnje doba.Manipulativne, istraživačko spoznajne i likovno kreativne aktivnosti, samo su neke kroz koje su djeca istraživala zimu.

Siječanj su obilježile i maškare u našem vrtiću. Izrađivali smo razne maske, a svaki petak u mjesecu smo imali priliku obući se u najdražu masku i zaplesati s djecom iz svih vrtićnih skupina na Maskembalu u našoj sportskoj dvorani. Krajem mjeseca smo održali i kreativnu radionicu izrade maske za Karnevalsku povorku, koja će se održati u utorak, 13. veljače.

U mjesecu siječnju obilježili smo i Dan zagrljaja (razgovorom, likovnim radovima, pričom).  Kako je to sve izgledalo pogledajte u fotogaleriji ispod 😊.

Odgojiteljice: Katica i Jelena