Poštovani roditelji!

Upitnik o potrebama roditelja za zbrinjavanjem djece, od 25. svibnja možete ispuniti OVDJE.

Mole se roditelji da pošalju upitnik najkasnije do srijede , 20. svibnja 2020. g.

Obrazac pisane izjave u obvezi je potpisati svaki roditelj čije će dijete biti prijavljeno za dolazak u vrtić, čime će roditelj potvrditi kako je dijete zdravo (bez povišene tjelesne temperature i respiratornih simptoma), kako nije bilo u kontaktu s osobama pozitivnim na COVID-19 niti je pod sumnjom da bi moglo biti zaraženo ovom bolešću, potvrdit će zatim kako oba roditelja rade i nemaju drugu mogućnost zbrinjavanja djeteta i kako je upoznat s Uputama HZJZ-a u cjelini.

Obrazac izjave možete podignuti i ispuniti klikom na sljedeću poveznicu: IZJAVA.

Obrazac izjave je potrebno dostaviti putem elektroničke pošte, na adresu:
ravnateljica@vrtic-caric.hr, zaključno do 20. svibnja 2020.g.

Za roditelje koji nemaju mogućnost dostave obrasca izjave elektroničkim putem, isti mogu podignuti u tiskanom obliku u dječjem vrtiću.

Mole se roditelji da pozorno prouče PROTOKOLE POSTUPANJA I MJERE ZAŠTITE i PRIPREMA DJECE ZA POVRATAK U VRTIĆ NAKON PERIODA KORONAVIRUSA.